SkorAdam Canlı Skor& Sonuçlar

Ücretsiz spor uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 110 MB
  • Version 2.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Melih Akyollu-Adam Corp.
Canlı maç skorlarını ve sonuçlarını kolayca öğrenebileceğiniz bu uygulamayla, spor haberlerini de rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Skor Adam Canlı Skor& Sonuçlar uygulaması, iPad ve iPhone için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamayla Ligden canlı skorları öğrenebileceğiniz gibi, iddia analizlerini takip edebilir, spor haberleri veya transferler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Süper Ligi ve tüm Dünya Futbol Ligleri'ni takip edebileceğiniz bu uygulama ile puan durumlarını ve maç istatistiklerini gözlemlemeniz de mümkün.

Tek dokunuşla futbol hakkında pek çok bilgiye ulaşabileceğiniz Skor Adam uygulaması kullanıcılarına pek çok kolaylık da sağlıyor.

En güncel transfer haberlerine ulaşabildiğiniz uygulamayla, son dakika futbol haberlerini de okuyabilir; SkorAdam'ın geliştirdiği kısa yollar sayesinde maç ve oyuncuları linkleyebilirsiniz. Takım ve oyuncu sayfası ile takımların sezon içlerindeki ortalama istatistiklerini görüntüleyebilir; gol, asist, kart ve korner gibi merak ettiğiniz tüm bilgilere bu uygulamada yanıt bulabilirsiniz.

Takımların iç saha ve deplasmanda ortalama attıkları gol sayılarını istatistiklerde görebilir, takım maçlarını da takip edebilirsiniz. Sevdiğiniz veya desteklediğiniz takımları kişiselleştirme özelliği ile gözlemleyebilir, istemediğiniz takımları da listenizden çıkarabilirsiniz.

Maçlar hakkında tahminlerde de bulunabilir, tahmin liglerine katılabilirsiniz. Dilerseniz yorumda yapabilirsiniz. Futbol hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğiniz Skor Adam uygulamasını hemen indirin, maçlar ve transferler hakkında her şeyi kolayca öğrenin.

 

 

 

 

Daha Fazla Göster
SkorAdam Canlı Skor& Sonuçlar indir